O nas

Elektro Gospodarka Odpadami – świadczymy  niezwykle szeroką gamę usług w zakresie gospodarki odpadami elektrycznymi i elektronicznymi.

Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego powstał w 2013 roku w Tarnowcu. Posiadając wieloletnie doświadczenie, wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i profesjonalnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności a wysoka jakość usług to nasza domena.

Jesteśmy jedynym na naszym terenie specjalistycznym, profesjonalnym zakładem demontażu i przetwarzania elektrośmieci, który posiada wymagane w tego typu działalności zezwolenia i spełnia ustawowe wymogi.

Nasza oferta stale się poszerza o nowe propozycje związane z obsługiwanymi przez nas rynkami.

Zgodnie z obowiązującym prawem, posiadając Certyfikat Bezpieczeństwa wydany przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, zapewniamy profesjonalne niszczenie dokumentów niejawnych, firmowych itp. jak również niszczenie nośników danych, w tym dysków twardych zawierających dane osobowe, firmowe, finansowe, autorskie itp..

Za odebrany zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny wystawiamy Karty Przekazania Odpadów zgodnie ze wzorami formularzy określonymi w Rozporządzeniu Ministra Środowiska w sprawie wzorów dokumentów stosowanych na potrzeby ewidencji odpadów. Na życzenie Klienta wystawiamy również protokoły techniczne odbioru oraz certyfikaty unieszkodliwienia a po zniszczeniu dokumentów wystawiamy certyfikat zniszczenia.

Nasze usługi świadczymy na terenie Krosna, Jasła, Sanoka całego Podkarpacia i kraju.

Powierz nam swój zużyty sprzęt

Żyj w zgodzie z naturą, zdrowiem i prawem