Niszczenie dokumentów

👉 Posiadamy certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
👉 Posiadamy maszynę spełniającą wymagania normy DIN 66399 z poziomem tajności P3.👉 Posiadamy własny transport z lokalizacją GPS, który gwarantuje bezpieczny transport dokumentów.
👉 Mamy wieloletnie doświadczenie w bezpiecznym niszczeniu dokumentacji.

Każdego dnia Twoja firma generuje setki dokumentów – faktury, umowy, korespondencję, dane osobowe. Część z nich jest niepotrzebna i po prostu zbiera kurz na półce. Ale czy wiesz, że niszczenie tych dokumentów jest nie tylko ważne, ale i konieczne?

Po pierwsze, zawierają one dane osobowe, które muszą być chronione zgodnie z dyrektywą unijną RODO. Po drugie, wśród nich mogą być tajemnice firmowe lub handlowe – niech przypadkowe wyciegnięcie ich na jaw nie przyniesie szkody Twojej firmie.

Jednak aby niszczenie dokumentów było skuteczne i bezpieczne, musi być wykonane przez uprawnioną firmę. Dlaczego? Po pierwsze, ze względu na wymaganą tajemnicę i ochronę danych. Po drugie, z uwagi na wymagany poziom tajności P3. Po trzecie, proces niszczenia wiąże się z wytwarzaniem odpadów, które trzeba odpowiednio zutylizować.

A dlaczego to my mamy się tym zająć? Bo posiadamy maszynę spełniającą wymagania normy DIN 66399 z poziomem tajności P3. Bo posiadamy certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Bo posiadamy własny transport z lokalizacją GPS, który gwarantuje bezpieczny transport dokumentów. Bo mamy wieloletnie doświadczenie w bezpiecznym niszczeniu dokumentacji.

Nie ryzykuj – zadzwoń do nas, a my pomożemy Ci w bezpiecznym i skutecznym niszczeniu Twoich dokumentów. Przede wszystkim zapewniamy Ci pełną poufność i dyskrecję, ponieważ Twoja prywatność jest dla nas najważniejsza.

# Podkarpacie – Rzeszów – Krosno – Jasło – Sanok – Tarnobrzeg – Przemyśl – Cała Polska